Privatumo politika


Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas ir saugojimas
Veikiu.lt asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679).
Renkami šie duomenys:
- Prisijungimo duomenys. Mes renkame prisijungimo duomenis ir elektroninio pašto duomenis iš Google ir elektroninio pašto adresą iš Facebook.
- Vartotojo vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, miestas, automobilio valstybiniai numeriai, IP adresas - informacija reikalinga registracijai į žaidimus.
- Nuotraukos, vaizdo medžiaga - informacija reikalinga patikrinti užduotis.
Dalyviai keldami nuotraukas ir vaizdo įrašus, sutinka, kad ši informacija gali būti naudojama marketingo ir rinkodaros tikslais.
Naudojame "Google Analytics", kuris padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus platformoje (kokius puslapius lankote, kokį turinį skaitote ir kitus veiksmus). "Google Inc." jūsų naršyklėje patalpina nuolatinį slapuką, kuris identifikuoja unikalų vartotoją kitą kartą lankantis šioje svetainėje. Daugiau informacijos "Google".

Slapukų naudojimo tvarka
Informaciją apie slapukų naudojimą rasite paspaudę šią nuorodą.

Autorinės teisės
Veikiu.lt pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį šios sistemos turinį (nuotraukos, tekstai, aprašymai, instrukcijos) ir kitomis unikalaus turinio formomis.
Griežtai draudžiama viešinti Veikiu.lt turinį be Veikiu.lt sutikimo. Už šį pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

Baigiamosios nuostatos
Tolimesnis naudojimasis Veikiu.lt sistema reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.